ки допомогамамам укра благочинн буча волонтер волонтерство ворзель го гостомель дом допомогад ирпень киев нов проект роман романовка соц стоянка украина центрп юридичнадопомога dimirpin проживаннядлямам мама порадибатькам психолог аглос
Якось дощової днини
⠀
Ця книжка мені приглянулась одразу, ви тільки подивіться на цю милу Хрюшу і я не помилилась, тому що історія не менш мила і захоплююча, а розв’язка зовсім не така, яку собі малюєш в голові протягом усієї пригоди
⠀
А ще читаючи, ви можете вчити дитину рахувати завдяки цікавому сюжету
⠀
Надаю, книжка буде актуальна діткам від 2 рочків, але велика кількість картинок може зацікавити і діток молодшого віку
⠀
ціна 99грн
⠀
✍пишіть та замовляйте в дірект/вайбер і...
⠀
Даруйте дітям радість
•
•
#kvakid #kvakid_book #kvakid_1_2 #kvakid_2_3 #kvakid_3_4 #kvakid_в_наявності
Мій особистий відгук про засіб для видалення плям. Пробувала на штанях Сашка, він поставив жирну пляму ще 2 неділі назад, тільки замітила
Всього за 5 хвилин дії засобу, і звичайного циклу прання в пральній машині від плями не залишилось і сліду.. Тому можу сміло рекомендувати!
Доречі засобів для видалення пліч є 2 види саме цей для "Жовтих-світлих": пожовклі комірці та манжети, жир, масло та олія, яйце, майонез, вино біле, молоко.
Також є для "Червоних-темних": іржа, трава, кров, вино червоне, ягоди, кава, шоколад, чай.
Ціна кожного 134 грн
#вecнавезде #плямовивідник #допомогамамам #пятновыводитель #помощьмаме #каквывестипятно
Маємо 2 суміші.
Готові віддати жінці, яка має пільгову категорію (мати одиначка, багатодітна, має інвалідність або дитинку з інвалідністю, малозабезпечена). #дім #дімірпінь #ірпінь #буча #ворзель #гостомель #романівка #стоянка #київ #україна #ирпень #дом #киев #романовка #проект #київськаобл #украина #новіпроекти #волонтер #го #волонтерство #допомогадітям #допомогамамам #соціальнадопомога #юридичнадопомога #благочинність #підтримка #центрпідтримки #проживаннядлямам #dimirpin
З 1 квітня 2019 року багатодітним сім’ям, які мають трьох і більше дітей виплачуватиметься щомісячна допомога у розмірі 1 700 гривень на кожну дитину❗️
⠀
Виплата на дитину проводиться до досягнення 6 років.
⠀
Доплата стосується не лише тих, хто народив чи народить дитину цьогоріч. Кожна сім’я, яка має посвідчення багатодітної, має змогу з 1 квітня оформити додаткову допомогу на дитину.
⠀
Наприклад, якщо в родині четверо дітей, двом з яких ще немає 6-ти років, держава виплатить на кожну з них по 1 700 грн.
⠀
Вказана допомога виплачується додатково до щомісячних 860 грн допомоги при народженні дитини.
Допомога призначається:
громадянам України;
іноземцям;
особам без громадянства.
Увага❗️
Допомога виплачується на третю і кожну наступну дитину!
Якщо сім‘я отримала статус багатодітної внаслідок народження близнюків, двійні, трійні - допомога виплачується на кожну таку дитину!
⠀
Як отримати виплату❓
Для того, щоб оформити допомогу на дитину, мамі або татові слід звернутися у найближче відділення соціального захисту населення і написати
заяву на отримання грошей.
При собі потрібно мати:
паспорт, ідентифікаційні коди;
оригінал та копію посвідчення багатодітної сім’ї, без якого оформити допомогу неможливо;
оригінал та копії свідоцтв про народження дітей;
посвідчення дитини з багатодітної сім‘ї (якщо є діти старше 6 років);
довідка про відкриття рахунку/виписка з банку.
Орган соціального захисту розглядає документи протягом 10 днів❗️
Після прийняття рішення про призначення, або відмову у призначені, орган соціального захисту повідомляє заявника протягом 5 днів❗️
⠀
Виплати здійснюватимуться через Укрпошту чи уповноважений державою банк на соціальні виплати за вибором сім’ї.
⠀
Якщо сім’я отримує щомісячну допомогу при народженні, вона може надати реквізити банківської картки, на яку зараховуються 860 грн.
⠀
Навіть якщо дитині 5 років, допомогу варто оформити – за рік держава фінансово підтримає сім’ю, надавши безповоротно 20 400 гривень на третю і кожну наступну дитину.
____________________________
*за інформацією Кабінета Міністрів України та Міністерства соціальної політики.
Доброго вечора!
Багато сімей проекту ДІМ мають потребу в картоплі, можливо хтось може поділитись❓
Дякуємо та сподіваємось на вашу допомогу
Пишіть, будь ласка, в коментарях ‼️РЕПОСТ ДУЖЕ ВІТАЄТЬСЯ‼️
#дім #дімірпінь #ірпінь #буча #ворзель #гостомель #романівка #стоянка #київ #україна #ирпень #дом #киев #романовка #проект #київськаобл #украина #новіпроекти #волонтер #го #волонтерство #допомогадітям #допомогамамам #соціальнадопомога #юридичнадопомога #благочинність #підтримка #центрпідтримки #проживаннядлямам #dimirpin
Що таке перинатальне виховання?
Сучасні дослідження доводять, що у новонародженого є багато вроджених здібностей. Деякі риси характеру, ставлення до світу, поведінка і музичні пристрасті майбутнього чоловічка формуються ще з моменту зачаття.
Наприклад, деякі діляться враженнями про те, як домовилися з дитиною про дату пологів. Розмовляючи з малюком, можна затвердити його впевненість у безпеці і підготуватися до пологів. Це допомагає легше прожити перейми і процес народження, уникнути довгих мук і розривів. Дітлахи, батьки яких говорили пузожителю, що дуже люблять його і чекають зустрічі, відрізняються спокоєм, життєрадісністю і міцним здоров'ям. А ще деякі мами і тата практикують розвиток інтелектуальних навичок майбутньої людини, починаючи читати їй літературу певного напряму ще в період виношування.
✅ Говоріть з дитиною в животику
Розповідайте маляті про свої почуття й емоції, про зворушення і переживаннях, говоріть, про те, що бачите навколо себе. Ведіть внутрішні діалоги і звертайтеся в голос, зовсім скоро малюк навчиться розпізнавати, коли ви звертаєтеся до нього, коли просто спілкуєтеся з оточуючими людьми. Не забувайте про слова любові. Ви можете промовляти образ, який малює уява щодо того, яким буде ваш малюк: говорити, що він народиться розумним, красивим, здоровим і т.п. Співайте колискові, читайте вголос книги.
.
#порадибатькам #дітильвова #мама #психологіядітей #допомогамамам
⬇️Продовження у коментарях⬇️
5️⃣ 5-річна дитина може проявляти набагато більше самоконтролю, більшість дітей цього віку можуть сидіти в групі садка протягом певного періоду часу і слухати вихователя, займатися. У той же час дитина цього віку все ще вчиться регулювати свої емоції.
✅Дитина стала більш координованою і точною у своїх рухах, і вже на шляху до підготовки до шкільних років.
♂️Фізичний розвиток дитини в 5 років
♀️Рухові навички: здатність дитини стрибати, присідати, стрибати і перестрибувати через перешкоди дійсно починає розвиватися в цьому віці. У них з'являється хороший баланс і поліпшується координація.
♀️Дрібна моторика: у міру того, як їхні маленькі м'язи стають більш тонко налаштованими, п'ятирічна дитина зможе одягатися, поводитися з гудзиками і блискавками і навчитися зав'язувати взуття (хоча багато дітей розвивають цей навик пізніше, тому поки обирайте липучки).
Інші моменти: 5-річні діти стають більш майстерними в поводженні з виделками і ножами і потребують меншої допомоги в таких речах, як нарізка їжі.
Порада для батьків
Оскільки ваша дитина опановує кожнен новий навиком, саме час представити нові завдання, щоб вони кидали йому виклик. Наприклад, у міру того, як поліпшується вміння користуватися посудом, починайте вчити її правильним манерам за столом.
⬇️Продовження у коментарях⬇️
Немає сенсу вчити дітей бути відповідальними, якщо ми самі не поводимо себе відповідально. Діти вчаться, дивлячись на нас, і будуть робити те, що ми робимо, а не те, що ми говоримо.
Якщо ви хочете виховати дітей, які говорять правду, говоріть правду своїм дітям. Якщо ви хочете виховувати дітей, які мудро керують часом, вміло розпоряджайтесь своїм часом. Діти можуть не завжди повністю повторювати те, що ми робимо (принаймні, не відразу). Але дослідження показують, що батьки, що моделюють належну поведінку, можуть бути набагато ефективніше, ніж ті, які розповідають дітям, що робити.
"Фокус відповідальності"
Відома психолог Світлана Ройз написала свої думки про те, як сформувати у дитини здорове почуття відповідальності за своє життя. (відео в youtubе і, доречі, підпишіться на її блог, дуже інформативні відео)
Не заважати
Іноді батьки роблять гірше. Наприклад, замість того, щоб діти прибирали в своїй кімнаті, ми робимо це для них. Перемо, готуємо, іноді ми їдемо в школу, щоб здати забуте домашнє завдання.
Час від часу допомагати іншим членам сім'ї демонструвати нашу любов і підтримку - це нормально. Але сімейне правило за замовчуванням має полягати в тому, що кожен несе відповідальність за свої обов'язки, справи і майно.
Прогрес краще досконалості
Ваша дочка може ніколи не прибирати свою спальню відповідно до ваших стандартів, а ваш син може продовжувати боротися з прокрастинацією.
Найголовніше - це наша підтримка і її значення більше, ніж досягнута мета. Якщо наші діти знають, що ми віримо в них, і ми продовжуємо довіряти їм брати в свої руки правила і бути незалежними в рішеннях, це спонукає їх продовжувати вдосконалюватися і демонструвати відповідальність. .
#порадибатькам #дітильвова #мама #психологіядітей #допомогамамам
⛔️Не можна принижувати дитину. Фразами типу: «У тебе є голова на плечах, що ти робиш!». Таким чином ми руйнуємо позитивну думку дитини про себе.
⛔️Не можна погрожувати дитині. Погрози не покращать поведінку дитини, лише спровокують страх до батьків.
⛔️Не можна просити обіцянок. Адже дитина ще не розуміє силу слова, і в подальшому для неї «я обіцяю» стане пустим і не потрібним.
⛔️Не можна використовувати забагато турботи. Адже в майбутньому дитина буде думати, що без Вас - вона нічого не зможе.
⛔️Не можна вимагати негайного виконання завдання! Краще попередити завчасно, типу: «Через десять хвилин ми обідаємо».
⛔️Не можна «підтакувати» дитині. Мається на увазі вседозволеність. Батьки мають навчитися впевнено говорити «ні», щоб дитина не виходила за рамки дозволеного.
⛔️Не можна бути непослідовним. Наприклад, у дитини день народження і сьогодні можна не дотримуватись режиму. А на наступний день - навпаки. Дитині потрібна послідовність у потребає!
⛔️ Не можна вимагати того, щл не підходить дитині по віку. Ви тільки спровокуєте нелюбов до, наприклад, письма у чотирьохрічної дитини. Це погано для розвитку його самосвідомості. ⛔️Не можна постійно читати моралі! Погрози, крики - нідочого доброго не приведуть. Адже найкращий спосіб для дитини від Вашої моралі - це просто «відключитись». Це лише занижує його самооцінку.
⛔️Не можна дитину лишати права бути дитиною! Не слід виховувати «розумну дитину». Психологи вважають, що такі діти приховуюють своє «я» під маскою, і таким чином утворюється багато емоційних проблем.
#порадибатькам #дітильвова #мама #психологіядітей #допомогамамам