#sportarena #спортарена #football #футбол #footballnews #budapest #concert #hungary #vanessamae #киев #budapestarena #canon #classic #concertphoto #ighungary #instahun #koncertpromo #koncertpromohu #music #theviolinplayer #violin #nike #днепр #львов #одесса #харьков #sport

#sportarena #arenasport #arenasportclub #arenasporttv #picoriverasportsarena #sportarenaeindhoven #sportarenastreetball #gloriasportsarena #beskidsportarena #arenasportapro #tvarenasport #arenasports #arenasportswear #paoksportsarena #bakersfieldsportsarena #wintersportarena #sportarenaimpuls #papplaszlosportarena #sandiegosportsarena #arenasportsbar #ülkersportsarena #sportsarena #ulkersportsarena #sportarenacyberjaya #arenasporthr #arenasportbar #esportarena #arenasportbuochs #alontesportsarena #picoriverasportarena #firesportsarena
Скопировать

Хештеги на тему #SPORTARENA

Доброго ранку, свої ідеї залишайте в коментах! #ФК #Динамо #Київ #FC #Dynamo #Kyiv #Динамо #Киев #FootballNews #УПЛ #UPL #Ukrainian #Premier #League #Футбол #Football #Top #Players #Legends #BestPhoto #СпортАрена #SportArena

Збірна України #U21 (@ffukraine) в фіналі турніру пам'яті Валерія Лобановського перемогла команду Ізраїлю з рахунком 1:0! ⚡ У першому таймі команди голів не забивали. Головним епізодом першої половини зустрічі стало видалення за відмашку півзахисника збірної України Артема Козака. На 68-й хвилині українцям вдалося вийти вперед після точного удару Михайла Мудрика. Ізраїль так і не зумів до кінця зустрічі зрівняти рахунок. Таким чином, Україна виграла меморіал Лобановського вперше з 2009 року. Нагадаємо, що турнір проводиться в Києві щорічно з 2003 року, а з 2006-го в ньому постійно брали участь збірні U-21. У матчі за третє місце Болгарія в серії пенальті обіграла Кіпр. #ЗбірнаУкраїниU21 #МиЗбірна #ТвояЗбірна #FootballNews #Top #Players #Футбол #Football #СпортАрена #SportArena

Форвард Альбасете Роман Зозуля розповів про інтерес зі сторони Шахтаря. Українець в 2013-му році був близький до переходу в донецький клуб і навіть розмовляв з президентом Гірників Рінатом Ахметовим. "Мене хотів Шахтар. Дзвонив Рінат Леонідович Ахметов. Дзвонили після перемоги над Шахтарем, де я забив за Дніпро два голи (в серпні 2013 року). Я телефон не знав, та й не сильно вранці люблю брати трубку. Разів п'ять дзвонили. Взяв, а це Даріо Срна. Привітав з перемогою, сказав, що зі мною хоче поговорити Ахметов". "Насправді просто сказали, що хочуть бачити мене в Шахтарі. Ахметов сказав, що не знає мою зарплату, але дає в три рази більше. І за те, що я зараз погоджуся, ще підйомні плюс-мінус 2 мільйони. Після цього ще довго розмовляв з Срною". Зозуля не зважився на перехід, адже знав, що йому буде дуже складно пробитися в стартовий склад Шахтаря. До того ж форвард – вихованець Динамо. "Було дуже приємно, що Шахтар цікавиться, сам президент дзвонив. Спілкувався з дружиною, гравцями Шахтаря, переговорив з Ракицьким. Розумів, якщо перейду в Шахтар – сильно виграю фінансово". "Але там був Луїс Адріано, Луческу, вся атака бразильці. У мене було б мало шансів грати, але ж я на той момент виступав за збірну, в Дніпрі, виступав в Лізі Європи. Все було добре. Подивіться, що сталося з Селезньовим, з Девічем". "Так що вмовити мене було неможливо. До того ж я вихованець Динамо, у мене динамівське серце". #Roman #Zozulia #Роман #Зозуля #ЗбірнаУкраїни #МиЗбірна #ТвояЗбірна #Albacete #Альбасете #Football #Top #Player #SportArena #СпортАрена

Всім привіт! Стартує черговий конкурс! Розігруємо 6 квитків на матч Україна (@ffukraine) – Сербія! ⚽️ Підсумки – завтра о 12:00! Буде 3 переможці, кожен отримає по 2 квитки! Умови дуже прості : 1. Підписатися на @sportarena_com ✅ 2. Позначити в коментарях друга, з яким підеш на футбол. ☺️ 3. Очікувати на підсумки! ⚡️ Переможців оберемо через сервіс Random. Нехай щастить! #ЗбірнаУкраїни #Ukraine #National #Team #МиЗбірна #ТвояЗбірна #Euro2020 #FootballNews #Top #Players #Футбол #Football #СпортАрена #SportArena

Головний тренер київського Динамо (@fc_dynamo_kyiv) Олександр Хацкевич продовжить роботу в клубі, повідомляє офіційний сайт біло-синіх. ⚡ Нова угода з 45-річним наставником розрахована ще на 2 роки. Перед підписанням нового контракту Хацкевич провів кілька зустрічей з президентом клубу Ігорем Суркісом. #ФК #Динамо #Київ #FC #Dynamo #Kyiv #Динамо #Киев #FootballNews #УПЛ #UPL #Ukrainian #Premier #League #Футбол #Football #Top #Coach #СпортАрена #SportArena

В 1/8 фіналу чемпіонату світу #U20 збірна України перемогла Панаму з рахунком 4:1! ⚡ Українці зняли питання про переможця зустрічі ще в першому таймі. На 24-й хвилині Данило Сікан (@danilsikan) в один дотик пробив точно в кут воріт панамців. Перед перервою Денис Попов (@popov19) подвоїв перевагу України, скориставшись помилкою воротаря. На 45+1 хвилині Сікан оформив дубль, замкнувши простріл Юхима Коноплі. На початку другого тайму Панамі вдалося скоротити відставання, Ернесто Уокер переграв Андрія Луніна, але на більше панамців не вистачило. На 83-й хвилині Сергій Булеца (@sergeybuletsa) забив четвертий гол України, встановивши остаточний рахунок матчу. У чвертьфіналі Україна (@ffukraine) в п'ятницю, 7 червня, зіграє проти Колумбії. #ЗбірнаУкраїниU20 #МиЗбірна #ТвояЗбірна #WorldCup2019 #Poland #FootballNews #U20WC #Top #Players #Футбол #Football #СпортАрена #SportArena

У стінах УАФ (@ffukraine) на даний момент знаходиться близько 30 людей з НАБУ. ⚡ Працівники УАФ стверджують, що співробітники НАБУ вилучають документи, але поводяться максимально коректно. Слідчі фіксують все на відеокамеру. Всередину Будинку футболу почали пропускати працівників Асоціації, які займаються підготовкою ігор збірної України. Президент УАФ Андрій Павелко та генеральний секретар УАФ Юрій Запісоцький на даний момент знаходяться в Парижі на заході від ФІФА. Перший віце-президент УАФ Вадим Костюченко перебуває з робочим візитом у Львові, пов'язаним з підготовкою до матчів національної збірної України. #ФФУ #FFU #ЗбірнаУкраїни #МиЗбірна #ТвояЗбірна #FootballNews #Top #News #Футбол #Football #СпортАрена #SportArena

Голкіпер Андрій Лунін (@lunin_andrey) покинув розташування збірної України #U20 на чемпіонаті світу в Польщі й приєднається до національної команди під керівництвом Андрія Шевченка. ⚡ "1/4 – топ. Продовжувати працювати й вірити. Спасибі команда за цей час, перемоги та емоції", – попрощався з гравцями молодіжної збірної Лунін в своєму інстаграмі. Воротар вже сьогодні вранці вилетів з Катовіце, щоб далі готуватися до матчів відбору на Євро-2020 в складі основної збірної України. (@ffukraine) #ЗбірнаУкраїниU20 #МиЗбірна #ТвояЗбірна #WorldCup2019 #Poland #FootballNews #U20WC #Top #Players #Футбол #Football #СпортАрена #SportArena

Віктор Скрипник призначений новим головним тренером Зорі (@zoryaluhansk), повідомляє офіційний сайт луганського клубу. ⚡ Контракт з наставником підписаний на 3 роки. Презентація Скрипника в якості нового головного тренера Зорі відбудеться 18 липня в Запоріжжі на Славутич-Арені. Минулим місцем роботи 49-річного тренера був ФК Рига, з яким українець став чемпіоном Латвії та виграв Кубок Латвії в 2018 році. Контракт з клубом діяв ще рік, але Скрипник достроково покинув команду. До Риги Скрипник протягом 2 років, з 2014 по 2016 рік, тренував Вердер. У першому сезоні під керівництвом українця бременці посіли 10 місце в Бундеслізі. #Віктор #Скрипник #Viktor #Skrypnyk #Зоря #Луганськ #Zorya #Luhansk #BreakingNews #УПЛ #UPL #Ukrainian #PremierLeague #Футбол #Football #СпортАрена #SportArena

Собрать статистику #SPORTARENA выполните поиск с получением статистики (Перейти к подбору).